Dnia 14 maja 2026r. odbyła się wycieczka autokarowa do zagrody edukacyjnej „Stefanówka” w Szarlejce.
W programie wycieczki były:
warsztaty „Zakątek leśny”, na których dzieci wysłuchały ciekawostek na temat darów lasu oraz wykonały własne mieszanki leśnych soli do kąpieli;”
zwiedzanie zagrody, oglądanie i dokarmianie zwierząt;
spacer do lasu i szukanie danieli;
oraz pyszny poczęstunek.
Zostaliśmy serdecznie przyjęci, spędziliśmy bardzo ciekawie i miło czas w przepięknej okolicy. Pogoda nam dopisała więc w dobrych humorkach wróciliśmy do przedszkola.